GrandHoreca уважно слідкує за тим, аби наші клієнти отримували свої замовлення вчасно, повністю укомплектованими та без браку. Ми як ніхто інший знаємо, як упакувати замовлення, аби наші клієнти отримали якісний та неушкоджений товар. Саме тому укомплектування замовлень у GrandHoreca відбувається у декілька етапів та відправляються лише після ретельної перевірки нашими фахівцями.

 1. Оформлення замовлення та відправка замовлення на збірку
 • Відправлення Новою Поштою
 • Самовивіз
 1. Етапи комплектації
 2. Особливості формування замовлень

Оформлення замовлення та відправка замовлення на збірку

 1. Формування накладної. Після отримання Вашого замовлення ми формуємо накладну по ньому.
 2. Підтвердження замовлення. Після оформлення замовлення Вам буде відправлена накладна для перевірки у зручний для Вас месенджер. У накладній буде вказано актуальну ціну та кількість товарів. Просимо Вас уважно перевіряти товари у накладній.
 3. Відправлення замовлення на збірку. Лише після підтвердження Вами накладної, ми передаємо Ваше замовлення збірку.

Важливо! Ви можете вносити корективи у своє замовлення не пізніше, ніж до 18:00. Після 18:00 ми починаємо збірку замовлень, саме тому корективи не вносяться.

Замовлення відправляється вранці на наступний день після оформлення.

Відправлення Новою Поштою

 1. Перший етап – це отримання Вашого замовлення на формування накладної по ньому.
 2. Підтвердження замовлення. Після того, як накладна буде сформована, ми надсилаємо її Вам для уточнення та підтвердження.
 3. Оплата замовлення.
 4. Відправлення замовлення на збірку. Лише після підтвердження Вами накладної та ПОВНОЇ оплати замовлення, ми передаємо Ваше замовлення збірку.

При наложеному платежі, збірка відбувається після підтвердження накладної.  

Відправка замовлень Новою Поштою відбувається у цей же день після 19:00, або ж протягом наступного дня.

Самовивіз

Збірка замовлення при самовивозі відбувається лише після повної оплати замовлення та підтвердження накладної.

При оплаті замовлення у пункті самовивозу, збірка замовлення розпочинається лише після оплати замовленнями на розрахунковий рахунок або на карту ФОП.

Зверніть увагу! Перед підписанням накладної, або забиранням замовлення з відділення Нової Пошти УВАЖНО звірте товар з накладною за кількістю та назвою, а також перевіряйте терміни придатності товару! 

Претензії приймаються до підписання накладної та до моменту забору замовлення з відділення Нової Пошти.

Етапи комплектації замовлення.

Після оформлення заявки нашими спеціалістами та передачі її на склад, замовлення проходить декілька етапів збирання до остаточної комплектації, аби наші клієнти отримали своє замовлення вчасно та якісно.

 1. Складання товарів за накладною.
 2. Звірка з накладною зібраних товарів на наявність дефектів, уточнення строків придатності та підрахунок товару відповідно до накладної.
 3. Підготовка крихких товарів до відправки. Товари маркуються відповідними позначками та ретельно упаковуються в надійну упаковку.
 4. Остаточна комплектація та складання зібраних, перерахованих та підготовлених товарів у спеціальну упаковку та інші пакувальні матеріали.

Особливості формування замовлень у GrandHoreca

 1. Ми додаємо у замовлення саме ті товари, які ви замовили.

Наші фахівці складу ніколи самостійно не змінюють товари в замовленні при комплектації. Якщо з будь-яких причин товару не виявилося в наявності, то ми обов’язково повторно зв’яжемося з Вами та обговоримо найбільш оптимальні варіанти виходу із ситуації.

 1. Ми збираємо замовлення без помилок.

Наші спеціалісти завжди точно та ретельно збирають Ваші замовлення. GrandHoreca уважно стежить за тим, щоб Ви отримали своє замовлення з усіма товарами у цілості та неушкодженості.

 1. Ми уважко слідкуємо, щоб Ви не отримали прострочений чи бракований товар.

Ми уважно оглядаємо товари на наявність у них браку та перевіряємо терміни придатності, аби Ви отримали товари найкращої якості. 

 1. Ми професійно упаковуємо замовлення.

Наші професіонали упаковують посилку з використанням спеціальних пакувальних матеріалів, щоб вантаж був надійно захищеним від механічних пошкоджень та інших ризиків під час транспортування. Ми використовуємо різні пакувальні матеріали, в залежності від замовленого Вами товари, щоб отримали неушкоджений товар належної якості.