Відгуки про компанію Grand Horeca
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Архіпцева Н.
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Євген К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Євген К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вадим ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарне обслуговування, ввічливий продавець , широкий асортимент товарів. Дякую , приємно бути вашим покупцем .
- Анастасия Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую, дуже смачні пряники
- Марина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Татьяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Це просто жах, людина, не можу назвати його продавцем, веде себе так, ніби я йому додому зателефонувала. Якщо у вас не робочий час, але працює склад то це значить РОБОЧИЙ ЧАС і хамити покупцю фразами
я вихідний, я шо можу зробить, це просто жах…
Якщо власник це читає, то вам краще негайно звільнити цього нахабу.
